Připravujeme nový projekt Útěk do Pacifiku — 10 epizod nové dokumentární série pro roky 2019—2026

Na základě několikaleté zkušenosti s tvorbou dokumentárních filmů pro televizní vysílání, specializací na filmování pod vodní hladinou a používání dronu na záběry z nebe a vzhledem k více než sedmdesátce ocenění získaných na mezinárodních filmových festivalech v Česku, Evropě a USA připravujeme dlouhodobý projekt:

„EXPEDIČNÍ KATAMARÁN — Útěk do Pacifiku“

Po podrobném a uvážlivém průzkumu jednotlivých značek světových výrobců katamaránů jsme došli k závěru, že nejvhodnější katamarány pro tyto účely mají lodě o délku 50′ až 55′. V této kategorii jsme vybrali katamarán Lagoon 52′, který splňuje podmínky pro dlouhodobý pobyt na lodi a poskytne nezbytné zázemí pro filmový štáb po dobu natáčení v horizontu pěti let.

Je nám potěšením představit jednoho z hlavních partnerů, kterým je francouzský výrobce katamaránu Lagoon Catamarans. Majitelé katamaránů této značky a členové Klubu Lagoon se k nám budou moci připojit během natáčení a budou nás doprovázet na našich plavbách po souostrovích Tichého oceánu.

Produkce Escape to Nature je nezávislá filmová produkce. Veškeré náklady na výrobu filmů zajišťuje vlastními prostředky, spolupracuje s televizemi, nicméně větší podíl budgetu je stále závislý na externích zdrojích a podpoře našich partnerů, sponzorů a investorů.

Dlouhodobé využívání katamaránu během filmování v exotických destinacích oblasti Tichého oceánu (6—8 měsíců v roce) garantuje úspěšnost na pořízení kvalitních záběrů pro dílčí projekty, poskytne zázemí a ubytování pro členy filmového štábu Escape to Nature. Pobyt na katamaránu během filmování umožní větší bezpečnost, flexibilitu pohybu a přepravy celého týmu s kompletní filmařskou technikou.

Hledáme partnery a sponzory. Pokud máte zájem o podporu tohoto jedinečného projektu zaměřeného na ochranu nedotčené přírody a volně žijících živočichů, pošlete nám e-mail.