Dary a sponzorství

„Escape to Nature“ (Útěk do přírody) jsou nadšenci, profesionálové, dobrovolníci, kteým není lhostejný osud naší planety, mají zájem o život na zemi a v oceánech.

„Escape to Nature“ funguje každý den, aby ukázal, jak chránit ohrožené ekosystémy a divokou zvěř po celém světě. V uplynulých letech jsme natočili oceněné dokumentární filmy zaměřené na ekoturistiku a přírodu s inovativním a cíleným přístupem k zachování klíčových, ikonických druhů, ohrožených ztrátami stanovišť a živočichů.

Proč?
Budoucí projekty, které tvoříme, představují některé z nejpraktičtějších a nejdůležitějších investic projektu Escape to Nature, které vytváří model s poukazování na problémy prostřednictvím nové dokumentární série nazvané „Escape to Pacific“ (Útěk do Pacifiku):
– znečištění moří a oceánů
– důsledky oteplování moří a oceánů
– ohrožení ekosystémů korálových útesů
– zachování volně žijících živočichů

Jak?
Máme vlastní způsob poslání:
– zachytit činnost biologů a záchranných center pro zvířata
– spolupráce s místními a nadnárodními organizacemi na ochranu přírody
– prezentace filmů a fotografií prostřednictvím televizních médií, filmových festivalů, sociálních sítí
– podpora nejlepších nápadů z řad partnerů a získávání nových významných zdrojů pro nejlepší využití v dané oblasti

Kde?
Máme z minulosti velké zkušenosti na získávání podpory a jednání s místními státními institucemi a soukromými partnery z Tichomoří, nyní se chystáme navštívit:
– Papua-Nová Guinea
– Šalomonovy ostrovy
– Vanuatu
– Nová Kaledonie
– Fidži

… a další souostroví Pacifiku

„Zaznamenáváme minulost pro budoucnost.“

Pokud se rozhodnete podpořit náš projekt, zúčastnit se našich expedic nebo jen věnovat peníze nebo dárky pro další projekt týmu „Escape to Nature“, vaše jméno, název společnosti nebo produkt se zobrazí nejen na naší webové stránce, ale také jako poděkování v titulcích našich dokumentů či videoklipů. Váš příspěvek nám pomůže vytvořit další dokument zaměřený na ochranu biologické rozmanitosti a přispět k osvětě, že svět může být bezpečnějším místem pro budoucí generace.

Chcete-li nás podpořit, pošlete nám prosím e-mail, přispějte pomocí PayPal nebo nám prosím posílejte peníze na náš bankovní účet: