Dary & Sponzorství

Escape to Nature jsou nadšení profesionálové a dobrovolníci, kterým není lhostejný osud naší planety, život nejen na pevnině, ale i v mořích a oceánech.

Posláním E2N je podpora ochrany světové biodiverzity a činíme tak prostřednictvím filmů, videoklipů, fotografií, článků, besed a konferencí, jež sami pořádáme nebo se na nich podílíme jako aktivní spolupořadatelé. Pravidelně se účastníme mezinárodních filmových festivalů po celém světě zaměřených na ekologii a ochranu podmořského života. Spolupracujeme s organizacemi, spolky i jednotlivci, kterým nejsou lhostejné změny podmínek pro život na naší planetě.

Produkujeme dokumentární filmy z míst, kde je možné zachytit prostřednictvím hledáčku našich kamer a fotoaparátů rozmanitost živočišných druhů, které díky lidskému vlivu, nezodpovědností člověka, doslova mizí před očima. Pro tuto aktivitu potřebujeme nemalé náklady nejen na pořízení filmových záběrů, ale také na jejich zpracování, finální postprodukci a následnou distribuci.

„Dnes natáčíme minulost pro budoucnost.“

Máte-li zájem podpořit naši produkci, chcete-li se osobně zúčastnit našich expedic, nebo zkrátka věnovat finanční prostředky či dary na další projekty produkce Escape to Nature, bude vaše jméno, firma či produkt uvedena v poděkování nejen na našich webových stránkách, ale i v závěrečných titulcích filmů a videoklipů.

Váš příspěvek pomůže k výrobě dalších filmů a fotografií zaměřených na zachování globální biodiverzity, a doufáme, že pomůžeme učinit svět lepším místem i pro budoucí generace.

Kam vaše peníze jdou?

– na náklady na cestu

– na filmovou produkci, výrobu filmů a videoklipů, postprodukci

– na akviziční poplatky

– na vzdělávací programy

– na náklady spojené s festivaly a přednáškami

Chcete-li nás podpořit, pošlete nám e-mail nebo přispějte prostřednictvím PayPal či převodem přímo na účet: